SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

Już za trzy miesiące odbędzie się największe muzyczne święto w samym środku zimy, czyli od 8. edycja jedynego i niepowtarzalnego SnowFest Festival. SnowFest łączy w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy goście zimowej stolicy Polski – Szczyrku.

SnowFest2021 2ogloszenie cover SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

Zima za pasem. Chociaż wszystko w tym roku stoi na głowie, miasto Szczyrk jest gotowe na sezon. Mamy nadzieję, że będziemy mogli z niej skorzystać z gościnności Szczyrku i wybrać się jak co roku na SnowFest.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Artyści SnowFest

Obsada muzyczna zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów muzyki od elektroniki po Paprodziada z ekipą Łąki Łan. W dniach 5 i 6 marca 2021 Szczyrk odwiedzą między innymi: legendarny niemiecki DJ i producent Boys Noize, niezwykle uznany przedstawiciel gatunku d’n’b spod znaku Culture Shock. Na tydzień po premierze albumu na scenie głównej festiwalu pojawi się najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce – PRO8L3M i zespół, który jest nieformalnym ambasadorem „SnowFest-owej idei” – Łąki Łan.

Bois Noize HIRO SnowFest SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

Ląki Lan HIRO SnowFest SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

Problem HIRO SnowFest SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: jeden z najbardziej uznanych, rozpoznawalnych i płodnych artystów na scenie drum & bass – Metrik. Ten młody producent muzyczny i DJ szybko od nikomu nieznanego chłopaka stał się gwiazdą gatunku. Wystarczyła jedna produkcja „Your World”, która szturmem wdarła się na szczyty list przebojów. Reprezentant Hospital Records zdobył słowa uznania od takich marek jak: Pendulum, Bad Company czy założyciela Viper Recordings – Futurebound. W czerwcu ukazał się jego album “Ex Machina”, na którym znalazło się aż 13 utworów.

Metrik HIRO SnowFest SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

Poza Metrikiem na festiwalu usłyszymy także – Rudimental. Ich siłą jest niezwykle umiejętne kreowanie klimatu kompozycji, zarówno tych bardziej stonowanych i wpisujących w bardziej undergroundowy  d`n`b, jak i tych, które z miejsca staną się stałymi punktami w dj`skich setach prezentujących bardziej mainstreamowi oblicze tego gatunku. Wystarczy posłuchać “Waiting All Night” z udziałem Elli Eyre,  jednej z trzech gościnnie występujących na “Home” wokalistek, aby mieć pełen obraz tego czym jest i jeszcze długo będzie Rudimental. Na festiwalu pojawią się też polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego – Catz’n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps.

Rudimental HIRO SnowFest 1 scaled SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

LonaiWebber HIRO SnowFest SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

Bilety na SnowFest

Pierwsza i druga pula biletów na SnowFest Festival została wyprzedana przed czasem. Obecnie w sprzedaży dostępne są limitowane, 2-dniowe karnety (Last X-Mass) w cenie 210 złotych. Liczba biletów jest znacznie mniejsza, niż rok temu ze względu na panujące obostrzenia i reżim sanitarny, dlatego warto zaopatrzyć się w nie jak najszybciej i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend w Szczyrku. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kolejne kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę. Nie zapominajcie o kultowych czapkach i skarpetach SnowFest, które dostępne są w naszym sklepie on-line na stronie.

CatzNDogz HIRO SnowFest SnowFest Festival w Szczyrku już za trzy miesiące!

www.snowfest.pl

Bilety:
Bilety na SnowFest Festival 2021 dostępne są na snowfest.pl/bilety 
oraz w salonach EMPiK

I pula – Early Bird – 150 zł (SOLD OUT)
II pula – Early Regular – 180 zł (SOLD OUT)
III pula – Last X-Mass – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)
IV pula – Late Regular – 250 zł (od 1.01 do 31.01 lub do wyczerpania puli)
V pula – Last Call – 280 zł (od 1.02 do 5.03 lub do wyczerpania puli)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News