Smolna otwiera się już w ten weekend!

Warszawa powoli staje się mekką muzyki elektronicznej, a w stolicy aż huczy od dźwięków techno, które roznoszą się po mieście. Na mapie stołecznych klubów właśnie pojawiła się nowa miejscówka, której adres powinien znać każdy klubowicz. Słyszeliście o Smolnej? 

Klub Smolna dopiero zaczyna swoją przygodę, a już zdążyło być o nim bardzo głośno. Nowe miejsce w Warszawie, o którym dowiedzieliśmy się zaledwie miesiąc temu, otwiera się już dzisiaj, a impreza z okazji otwarcia będzie trwała nie jeden, a trzy dni. Wielkie otwarcie to również wielkie zaskoczenie dla tych, którzy poszukują klubów wypełnionych po brzegi dobrą muzyką elektroniczną ze światowej półki.

Z okazji trzydniowego otwarcia do stolicy zawitają ze swoim dj setem Kiasmos, charyzmatyczna Ellen Allien oraz kultowy już duet Simian Mobile Disco. Zagraniczni artyści obowiązkowo będą wspierani przez polską reprezentację. Nasza czołówka DJ-ska, m.in.: Meg Cocaine, Seb & Rodrigezz, Anja Kraft i Angelo Mike będą rozgrzewać publiczność przed występami gwiazd elektroniki i zadbają o to, abyście nie wyszli z klubu przed wschodem słońca. Nie tylko otwarcie Smolnej będzie huczne. Głośno będzie również w listopadzie. Klub zapowiedział już program na następny miesiąc, a w nim między innymi Hot Since 82, Etapp Kyle i Cocoon Showcase.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Plakat klubu Smolna

Smolna to nie tylko genialna muzyka elektroniczna i światowa czołówka artystów, ale również kultura klubowa, która z Berlina została ściągnięta prosto do Warszawy. W klubie panują trzy zasady: no photo policy, selekcja i brak przedsprzedaży. Cieszymy się, że wreszcie ktoś zwrócił uwagę na problem związany z używaniem aparatów na imprezach i stwierdził, że lepiej się skupić na zabawie niż na telefonie. Jak mówią sami organizatorzy, którzy cenią sobie prywatność uczestników imprez, istotna jest w końcu muzyka, a nie social media. Dodatkowo w klubie nie doświadczycie przedsprzedaży biletów. Wyjątkiem mają być wybrane koncerty, jednak wszystkie inne wejściówki będą do zdobycia jedynie na bramce w dniu imprezy.

Program nowego klubu na nadchodzące tygodnie powala na kolana, a zasady w nim panujące jeszcze przekonują nas jeszcze bardziej, by wybrać się na otwarcie. Widzimy się na miejscu!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News