SLOW Design

Nazywamy się SLOW Design i tworzymy lampy z kaset magnetofonowych. Dlaczego jeszcze nikt o nas nie słyszał? Ponieważ dopiero wchodzimy na polski rynek i mamy nadzieję, że już niedługo będzie o nas głośno!

tPpsmcksQIES.440x2500

Jesteśmy duetem damsko-męskim, mieszanką wybuchowych charakterów, które w końcu eksplodowały i tak powstała pierwsza lampa z kaset magnetofonowych 😉 A tak serio, to cała historia zaczęła się półtorej roku temu. Szukaliśmy prezentu dla dobrego znajomego. Przypadkowo trafiliśmy na stronę poświęconą recyklingowi i tak zrodził się pomysł wykorzystania kaset magnetofonowych. Początki nie były zbyt łatwe. Powstało kilka nieudanych projektów (w tym również wspomniany wyżej prezent). Jednak po ponad roku i wielu próbach udało nam się stworzyć system, który idealnie sprawdza się przy tworzeniu lamp. Dziś możemy z dumą zaprezentować Wam nasze produkty.

Lampy z kaset magnetofonowych to nie jest zwykłe oświetlenie domowe. Światło przechodząc przez kasety odbija się od ściany tworząc niesamowite wzory, które rozświetlają wnętrze w magiczny sposób. Nie da się przejść obok nich obojętnie. Do produkcji używamy niezawodnego oświetlenia w technologii LED (żywotność takiej żarówki to około 50 tys. godzin). Można kupić naszą lampę z żarówką w kolorze białym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Ostatnio do oferty dodaliśmy także kolorową żarówkę LED z pilotem, dzięki któremu można zmieniać światło nie wstając nawet z fotela 🙂 Wszystkie lampy są zabudowane. W zależności od wielkości można postawić je na podłodze, na szafce, na komodzie lub na stole. Wszędzie wyglądają dobrze. W tej chwili oferujemy 4 wielkości lamp: lampa sześcian – 36 kaset magnetofonowych, średnia lampa – 60 kaset magnetofonowych, duża lampa – 84 kasety magnetofonowe oraz lampa olbrzym – 108 kaset magnetofonowych.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu zastanawiacie się jak zamówić sobie taką lampę – już śpieszymy z odpowiedzią. Wystarczy skontaktować się z nami przez FB lub napisać do nas maila: slowdsgn@gmail.com albo po prostu zajrzeć na platformę sprzedażową mustache.pl: http://mustache.pl/marki/slow-design

Odpowiemy na wszystkie pytania. Dostarczymy więcej informacji na temat produktów.

Tak więc jeśli szukacie niebanalnych rozwiązań do Waszego domu, mieszkania, klubu, odezwijcie się!

Jesteśmy SLOW Design i robimy lampy z kaset magnetofonowych 🙂

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News