ROWERY NOWEGO JORKU

Sam Polcer ma wiele zainteresowań. Realizuje je jako redaktor, pisarz i fotograf. Wspólnym mianownikiem dla jego wszystkich pasji pozostają jednak nowojorskie jednoślady.

“Preferred Mode – New York Bike Style” to projekt fotograficzny przedstawiający nowojorczyków i ich rowery. O jego niepowtrzalnym charakterze decydują po równi barwne osobowości fotografowanych mieszkańców, ich niepowtarzalne streetwearowe stylizacje, miejskie krajobrazy Nowego Jorku i różnorodne, często na prawdę niespotykane rowery.

Co więcej, autor zdjęć na swojej stronie zabiera głos w głośnej i istotnej dla wszystkich rowerzystów dyskusji na temat noszenia kasków.  

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

– Możecie zauważyć, że wielu z moich “modeli” nie nosi kasków. Jeśli to tylko możliwe, proszę o ich zdjęcie. Sorry, ale chyba każdy wygląda bez kasku lepiej. Oczywiście, to kontrowersyjny temat. Jak dla mnie, ludzie powinni mieć wolność w decydowaniu o sobie. Ja jednak decyduję się na kask, kiedy jeżdżę po Nowym Jorku, staram się zachować zdrowy rozsądek. Ulice są twarde, nasze mózgi mięciutkie. – pisze Polcer.  

IMG_1442

IMG_5236

IMG_6640

IMG_7120

IMG_7238

IMG_7908

IMG_8029

Więcej zdjęć znajdziecie na oficjalnej stronie artysty.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News