Zbliża się najgorętsza rowerowa premiera sezonu! Warsaw Saints x Antymateria x TFH Koncept

Grafika promująca premierę rowerów Warsaw Saints, Antymaterii i TFH

Co trzy głowy, to nie jedna! Już wkrótce poznamy efekt współpracy trzech potężnych, kreatywnych umysłów i powiemy tyle: to wydarzenie obok którego nie da się przejść obojętnie!

Warsaw Saints, Antymateria oraz TFH Koncept – clothes, objects, ideas połączyli moce i stworzyli serię najbardziej odjazdowych miejskich rowerów, których premiera odbędzie się w środę, 15 maja.

Ale zanim napiszemy więcej o szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia, kilka słów o każdej marce.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

WARSAW SAINTS to marka ubrań bazowych. Ubrań, po które sięgnięcie, jeśli cenicie jakość tkanin, doskonałość szwów, łatwość noszenia. Kolory Warsaw Saints nie wychodzą z mody. Marka powstała w Warszawie, ale język jej ubrań jest uniwersalny.

https://www.instagram.com/p/BjucCajgER0/

ANTYMATERIA to niepowtarzalne, lekkie rowery miejskie. Rowery na zamówienie, nawet najbardziej zwariowane. Akcesoria, części i cierpliwy (do czasu) serwis.

https://www.instagram.com/p/Bk7UWmygj8a/

TFH KONCEPT to jedyny concept store w centrum Warszawy, gdzie na 150 mkw łączy się moda, design oraz sztuka. Tutaj historię tworzy zarówno miejsce – zabytkowa Kamienica Wedla, jak i selekcja marek m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, Litwy, czy Ukrainy.

https://www.instagram.com/p/BxFaMh3ALUG/

Wieczór celebrujący premierę serii rowerów tej trójki odbędzie się w środę 15 maja w TFH Koncept przy ulicy Szpitalnej 8 w Warszawie. Start o 20:00, wstęp wolny! O część muzyczną zadba The Blue Mantic, który wystąpi ze swoim live actem, a pragnienie ugasi partner wydarzenia Jameson Irish Whiskey.

Śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku: Premiera rowerów Warsaw Saints x Antymateria x TFH, a także nasz Instagram, bo już wkrótce pojawi się tam niespodzianka związana z eventem!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News