Rowan Atkinson ogłosił, że kończy z byciem Jasiem Fasolą

Mężczyzna machający do obiektywu i mężczyzna w garniturze

To smutny dzień dla wszystkich, którzy liczyli na nowości z Jasiem Fasolą w roli głównej. Rowan Atkinson poinformował, że nie wróci nigdy do tej roli.

Oświadczenie zostało wydane przez 63-letniego aktora podczas programu The Graham Norton Show na kanale BBC. Atkinson powiedział wprost: To już raczej nigdy się nie powtórzy, doszliśmy do punktu, gdzie wszystko, co mogliśmy, zostało zrobione i nie ma nic do dodania.

W tym momencie nasze serca zostały złamane, chociaż aktor po chwili dodał: Jednak wiadomo, nigdy nie mów nigdy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co ciekawe, nie chodzi tu wcale o rozpoznawalność Atkinsona tylko przez pryzmat Jasia Fasoli. Aktor przyznał, że często spotyka ludzi, którzy nie są do końca przekonani, że patrzą na odtwórcę roli, a czasami nawet mówią: Wygląda Pan bardzo podobnie, ale to nie Pan.

Co ciekawe, światowy fenomen Jasia Fasoli oparł się na jedynie 15 odcinkach serialu telewizyjnego emitowanego w latach 1990-1995 oraz na dwóch długometrażowych filmach: Jaś Fasola: Nadciąga Totalny Kataklizm i Wakacje Jasia Fasoli.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News