Rewelacja Eurowizji, Cornelia Jakobs zagra w Warszawie w 2024!

Rewelacja Eurowizji, Cornelia Jakobs zagra w Warszawie!
fot. Therese Öhrvall

Znana z Eurowizji Cornelia Jakobs rusza w europejską trasę koncertową. 23 stycznia 2024 roku wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia!

Cornelia Jakobs – rewelacja Eurowizji

Cornelia Jakobs była jedną z największych rewelacji 66. konkursu Eurowizji, gdzie zajęła wysokie czwarte miejsce i swoim występem skradła serca słuchaczy na całym świecie. Teraz ta niezwykle uzdolniona Szwedka rusza w europejską trasę koncertową i już 23 stycznia 2024 roku wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Cornelia Jakobs rusza w trasę po Europie

Pochodząca z niezwykle muzykalnej rodziny (ojciec był wokalistą, a babcia uznaną kompozytorką) Cornelia przez kilka lat szukała swojej estradowej drogi, startując m.in w szwedzkiej wersji programu Idol czy zakładając dziewczęcy zespół Love Generation. Za punkt przełomowy jej kariery można jednak obrać skomponowanie hitu „Hold Me Closer”, z którym błyskawicznie podbiła rodzimy rynek i wystartowała z powodzeniem w konkursie Piosenki Eurowizji w 2022 roku, zajmując 2. miejsce w głosowaniu jury oraz 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. To zapierające dech wykonanie dało jej międzynarodowy rozgłos i bez dwóch zdań otworzyło drogę do dalszych dokonań. Warto sprawdzić jak głos Jakobs brzmi na żywo, zanim zacznie wyprzedawać największe sale w Europie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Szczegóły wydarzenia

Cornelia Jakobs wystąpi 23 stycznia 2024 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 79 zł są już dostępne w ogólnej sprzedaży na: fource.plGoOut.pleBilet.plEventim.plTicketmaster.plGoing.pl oraz w Empikach.

Zobacz też: 50 CENT ogłasza trasę koncertową – w październiku zagra w Łodzi!

50 CENT ogłasza trasę koncertową – w październiku zagra w Łodzi!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News