Qwear: clothes has no gender. Polska marka wspierająca LGBTQ+

Trzy osoby siedzące przy stoliku

Na markę Qwear wpadliśmy przeglądając Instagram kilka tygodni temu i od razu przypadli nam do gustu. Jeśli przekopujecie internety w poszukiwaniu tęczy, jednorożców, nutki feminizmu, szczypty równości i tolerancji, to jesteście w domu!

100% eko – 100% polish product – 100% with love: to najlepsze podsumowanie marki Qwear Clothes, która skupia się na tworzeniu wysokiej jakości odzieży i dodatków dla osób ze środowiska Queer i ich sojuszników.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Produkty są produkowane w Polsce i wspierają lokalny rynek. Marka używa materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX, co znaczy tyle, nie szkodzą środowisku i są przyjazne nawet najbardziej wrażliwej skórze.

Na stronie Qwear znajdziecie koszulki, skarpetki, kubki, naszywki, a już wkrótce także ciepłe bluzy na jesień i przypinki!

Mottem marki jest zdanie: Clothes have no gender. Tak samo, jak Love has no gender – nie ma sensu dzielić ubrań Qwear ze względu na płeć, ponieważ projekty zostały wykonane tak, by KAŻDY wyglądał w nich dobrze i czuł się swobodnie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News