Przepis HIRO na udany weekend. Spacer z ulubioną playlistą!

imp?imgid=15283749&pgid=629784&tmstp=[timestamp]&tgt=[targeting] Przepis HIRO na udany weekend. Spacer z ulubioną playlistą!
Luty przywitał nas zaskakująco dobrą pogodą. Nie macie planów na popołudnie? Idźcie na spacer!

Słuchawki na uszy, wygodny strój i chodźmy wspólnie przywitać nowy miesiąc. Jeśli nie macie pomysłu jak urozmaicić waszą standardową playlistę podczas spacerów, już pomagamy! Prezentujemy pięć nowych piosenek, które pomogą wprowadzić się Wam w oczekiwany nastrój podczas dzisiejszej przechadzki.

playlista_hiro

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cały tydzień biegasz, pracujesz, chodzisz na spotkania i kupujesz potrzebne produkty w sklepach szybkiej obsługi. Zaczyna się nowy miesiąc, a dla Ciebie nie oznacza to nic innego, poza kolejnym wypełnianiem planu biznesowego, czy zmienieniem kartki w kuchennym kalendarzu.

Zatrzymaj się i idź na spacer. Brzmi jak antyteza, jednak to właśnie samotny spacer z muzyką pozwoli Ci odpocząć i nabrać nowej energii. Nie masz czasu? Odpuść sobie dziś siłownię i wieczorny rytuał oglądania ulubionego serialu. Wkładaj buty i przejdź się po swojej okolicy.

Czego słuchać podczas popołudniowego zwiedzania okolicy? Cóż, każdy ma inne preferencje
i gusta. Proponujemy więc playlistę, która wprowadzi Was w pogodny nastrój, jednocześnie uświadamiając, co nowego dzieje się w muzyce.

Jeśli masz telefon w Play (w usłudze abonamentowej), to masz też niezłą okazję, by zapoznać się z usługą Tidal – prężnie rozwijającą się platforma strumieniowego odtwarzania muzyki. Warto podkreślić, że jest to pełna wersja Tidal Premium – użytkownicy otrzymują zatem dostęp do bazy 40 milionów utworów, tematycznych list odtwarzania, możliwości korzystania na 3 urządzeniach (telefon, tablet i pecet) oraz funkcję słuchania muzyki offline.

Legalna muzyka w bardzo dobrej jakości i to zupełnie za darmo. Oh! Czego chcieć więcej 🙂
Włączamy playlistę i idziemy spacerować!

Kliknij i włącz naszą playlistę!

 


stparam=sanqjlfqdk Przepis HIRO na udany weekend. Spacer z ulubioną playlistą!
ai Przepis HIRO na udany weekend. Spacer z ulubioną playlistą!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News