Categories: moda

Premiera kolekcji Turbokolor CO. Jesień/Zima 2015 w Veteran

Turbokolor CO. już 22 sierpnia zaprezentuje najnowszą kolekcję przeznaczoną na sezon jesień/zima 2015. Premiera będzie miała miejsce w legendarnym, warszawskim sklepie Veteran Shop & Gallery przy Mokotowskiej 24 w południe, jednak atrakcji nie zabraknie aż do godziny 22.

Najnowsza kolekcja Turbokolor po raz kolejny zabiera nas w świat, w którym króluje militarny styl, odzież robocza oraz amerykański klimat lat 50. Marka kontynuuje swój styl poprzez dobrze znane klasyczne kroje, niestandardowe materiały oraz grafiki autorstwa Swanskiego. Również tym razem kolekcja obejmuje pełne spektrum odzieżowe: od koszulek, przez koszule i kurtki, po spodnie.

Jedną z cech wyróżniających linię przeznaczoną na Jesień/Zimę 2015 jest użycie trzech rodzajów materiałów zaprojektowanych przez Swanskiego specjalnie na tę okazję. Pierwszy z nich to wzór Panther Camo, który inspirowany jest kamuflażem noszonym na mundurach przez amerykańskich żołnierzy walczących w rejonach Pacyfiku podczas II wojny światowej. Kolejny to Aztec Print oparty na wzorach często spotykanych na strojach ludowych w różnych częściach świata. Trzeci Crane Print to wyraz fascynacji Swanskiego kulturą dalekiego wschodu.

“Nasza najnowsza kolekcja to kontynuacja pracy, którą wykonujemy od prawie 10 lat. Znowu postanowiliśmy na nieszablonowość oraz powrót do tak ważnej klasyki. Celowo uniknęliśmy sztucznego wpasowania się w nowe trendy, aby jeszcze bardziej podkreślić unikatowość naszych ubrań.” mówi Jakub Detko, Marketing Guy w Turbokolor.

Oprócz prezentacji kolekcji w trakcie całodniowego eventu w Veteran Shop & Gallery, odwiedzający mogą liczyć na szereg atrakcji. Wśród nich znajdzie się pokaz motocykli wykonanych na zamówienie przez 86 Gear Motorcycles, darmowe strzyżenie od krakowskich mistrzów operowania brzytwą Butter Cut, degustacja piw przygotowana przez AleBrowar oraz finał całego dnia, czyli koncert punk rockowej dumy Warszawy The Stubs.

 W trakcie imprezy będzie można kupić najnowszą kolekcję Turbokolor, a także asortyment takich marek jak Herschel Supply, Carhartt, Obey, Wemoto, Intruz czy Vans.

Wydarzenie: facebook.com/events/886503484774841.

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

15 godzin ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

1 dzień ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

2 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

3 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

3 dni ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

4 dni ago