Poznaj miasto z zupełnie nowej perspektywy. Just Go Bigger z Sizeer i Nike

Czarny i różowy but Nike z napisem Just Go bigger

Jedno słowo, cztery litery, które są kluczowym hasłem streetwearu. C-I-T-Y. Lubicie być oryginalni i odkrywać miasto w poszukiwaniu inspiracji?

Just Go Bigger to najnowsza kampania Sizeer i Nike, a bohaterem jej jest najnowszy model Nike Air Max 720. Dzięki niej wędrówka po ukochanym mieście zyska nową, znacznie większą perspektywę.

Kilka słów o głównym bohaterze tej miejskiej przygody, czyli Nike Air Max 720. To najnowszy model z kultowej już serii. Posiada największą, jak dotąd, poduszkę gazową Air (aż 38 milimetrów), która dzięki wysokiej amortyzacji zapewnia maksymalną wygodę. Nowoczesny wygląd butów stanowi kontrast dla gradientowych zestawień kolorystycznych inspirowanych światem przyrody.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sizeer kieruje się na miasto, bo najlepszy streetwear od kultowych brandów potrzebuje przestrzeni. Od lat selekcjonuje najlepsze sneakery, które dystrybuuje w sieci salonów w ponad 150 lokalizacjach w Europie. Wybiera tylko oryginalne produkty. We współpracy z topowymi markami tworzy multibrand, dla którego c-i-t-y to najważniejsze litery alfabetu.

Jesteście gotowi na odkrycie miasta w nowej perspektywie? JUST GO BIGGER.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News