Pornhub z okazji Black Friday wprowadza specjalną ofertę dożywotniego członkostwa

Wielkie zakupowe szaleństwo przecen, czyli Black Friday w tym roku będzie miał miejsce 29 listopada. Z tej okazji strona z treściami erotycznymi, postanowiła zrobić swoim fanom wyjątkowy prezent.

Tak, dobrze przeczytaliście. Pornhub wprowadza z okazji Black Friday limitowaną ofertę dożywotniego członkostwa premium. LifePlan będzie wymagał uiszczenia jednorazowej opłaty w wysokości 299 USD. Oferta będzie dostępna wyłącznie od Black Friday do Cyber Monday – czyli od 29 listopada do 2 grudnia.

Szczęśliwcy, którzy wykupią dożywotnie członkostwo, otrzymają te same przywileje, które oferuje standardowa subskrypcja Premium, w tym ponad 100 tysięcy ekskluzywnych filmów bez reklam w jakości 1080p, 4K oraz VR.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

https://www.youtube.com/watch?v=fh1hvoZdUgk

Każdego roku Black Friday jest najbardziej obfitym w zakupy dniem. Jesteśmy zalewani niesamowitymi okazjami, promocjami na artykuły z działu elektroniki, odzieży i nie tylko. Warto jednak pomyśleć o prezencie, który nie będzie wyłącznie leżał i zbierał kurz, a naprawdę się przyda – powiedział Corey Price, wiceprezes Pornhub.

Jeśli dożywotnie członkostwo wydaje ci się jednak zbyt dużym zobowiązaniem, z okazji Black Friday pojawi się także opcja 16-miesięczna za 95,88 USD, czyli taką samą kwotę, jak członkostwo roczne.

Kusząca oferta?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News