Pool Żartem Pool Serio. Ruszyły (całkiem na serio) czwartkowe imprezy z muzyką elektroniczną w Iskrze

Ludzie bawiący się w klubie

Mówi się co prawda, że środa to mała sobota, ale czwartek to w sumie – prawie piątek (chociaż rymu w tym powiedzeniu brak). Szukacie miejsca z dobrym vibem i waszą ulubioną muzyką elektroniczną, do której wytańczycie się pod chmurką?

Co czwartek ogrodowa oaza Iskry, a w niej muzyka od Truanta, Jerry’ego M oraz gości specjalnych – w najbliższy – 18.07 LuLu Maliny.

Wyobraźcie sobie… basen, leżak, dziewczyna z ręcznikiem na twarzy, której plecy smaruje zawodnik sumo. Bierzecie łyka Cuba Libre dla kurażu i podchodząc bliżej masz już ustawione w głowie trzy ruchy do przodu. Odwracacie uwagę bodyguarda i zwinnym ruchem ściągacie zasłonę… …by przekonać się, że to Conchita z Donatanem na afterze Eurowizji…

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A tak serio, to wszystko się zgadza, tylko na leżaku nad basenem leżycie Wy, a muzyczny balsam na Wasze uszy z cdików leją TRUANT i JERRY M. Dają schronienie w zabieganym tygodniu. Przez całe wakacje.

Każdy czwartek, start 20:00, wejście za darmo!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/563188670877444/

Plakat imprezy w Iskrze

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News