„Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków

Dziewczyna leżąca na łóżku, chłopak z butelką piwa i dziewczyna na fotelu

W czasach narastających napięć i antagonizmów impreza pozostaje niezmiennie ostatnim bastionem swobody, wolności i niekwestionowanej równości. To system trawienny dla niepokojów i plaster na serce każdego odmieńca.

Autorką projektu Poles jest Lulu Zubczyńska, młoda reżyserka z Warszawy, absolwentka IKP, Warszawskiej Szkoły Filmowej i dokumentalistyki na UW. Studiowała osiem lat, żeby napisać magisterkę z imprez. Wokalistka w zespole elektropopowym Divines. Wegetarianka. Po godzinach stawia horoskopy, pije zioła i przejmuje się losem planety. Stale szuka gwiazdy, której mogłaby być reinkarnacją, ale daty wciąż nie pasują.

Poles pokazuje na kliszy momenty zapomnienia i ekscytacji, których nie sposób szukać by w świetle dziennym: od letnich rave’ów po nieheteronormatywne królestwa schowane w ciemnych piwnicach centrum. Cykl koncentruje się na Warszawie, dokumentując jednak imprezy klubowe, domówki i festiwale na terenie całego kraju. Do rana istnieje tylko jeden cel: pozwolić sobie zapomnieć.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków20 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków19 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków18 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków17 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków16 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków15 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków14 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków13 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków12 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków11 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków10 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków9 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków8 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków7 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków6 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków5 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków4 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków3 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków2 1 „Poles” to seria zdjęć przedstawiająca nocne życie młodych Polaków

1.6/5 - (19 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News