Plany na sobotę? Summer Day & Night w Lake Park Wilanów! ✨

Plaża ze stanowiskami do leżenia, parasolami i leżakami

Marzy Wam się weekend poza miastem, oderwany od codziennej rutyny? Nie musicie wcale szukać daleko. Wystarczy, że już w tę sobotę odwiedzicie jedną z podwarszawskich dzielnic. A dokładniej Lake Park Wilanów, czyli centrum aktywnego relaksu. W najbliższą sobotę już po raz drugi widzimy się tam na Summer Day & Night!

Już w sobotę, 26 sierpnia 2017 od godziny 11:00 będziecie mogli uczestniczyć w drugiej edycji imprezy Summer Day & Night w Lake Park Wilanów. A dlaczego powinniście wybrać właśnie to miejsce? Już mówimy!

Ponownie przygotowana dla Was zostanie strefa sportu, w której będziecie mogli zagrać w siatkówkę plażową, piłkę nożną, czy badmintona. Pod okiem instruktorów z Golf Parks Poland zagracie w golfa, ale również będziecie mieli możliwość wygrania zaproszenia na strzelnicę golfową. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Wake Life, podczas którego odbędą się pokazy wake’a team riderów z ekipy marki Świnie. Miłośnicy wakeboarding’u będą mogli skorzystać z wodnego wyciągu i pod ich okiem szkolić swoje umiejętności.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mężczyzna na wakeboardzie na wodzie

Dla miłośników mody będzie czekać selekcja marek z ubraniami, dodatkami i biżuterią. Kupicie między innymi modne i kolorowe espadryle od Toms, t-shirty od Dash My Buttons i Heroesque, legginsy od Jungmob, czy okulary przeciwsłoneczne od Cheapo.

Jeśli bardziej od mody interesuje Was sztuka, koniecznie sprawdźcie przenośną Galerię Sztuki Współczesnej. Tym razem swoją selekcję obrazów przygotowała galeria White Space Auction oraz Officyna.

Nowością wydarzenia będą warsztaty kulinarne autorstwa The Cold Pressed Juices – dziewczyny pokażą na nich, jak przygotowywać smoothie bowle i zdrowe desery.

Miski z owsiankami i butelki z sokami rozlożone na stole

Na fanów motoryzacji będzie czekać specjalna strefa przygotowana przez partnera wydarzenia Dealera Audi Krotoski-Cichy Warszawa, gdzie będziecie mogli zapoznać się z najmowymi modelami Audi i skorzystać z jazd testowych Audi Q5 i Audi Q7.

Zdjęcie z samochodem jadącym przez las

A wieczorem wraz z Finlandią, będziemy się bawić na parkiecie! Mamy nadzieję, że Was przekonaliśmy! Pamiętajcie, start o godzinie 11:00, a więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Plakat promujący Summer Day & Night w Wilanowie

Zdjęcie wyróżniające: facebook.com/pg/lakeparkwilanow

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News