Pięć najbardziej designerskich przytulanek

#1 Bambaki

wystawcy-1-bambaki

Jak piszą twórcy na stronie- ,,Bambaki to małe tulaśniaki z wielkimi osobowościami”. Potwierdzamy. Filcowe i polarowe stworki zachwycają prostotą wykonania i uroczo nieforemnymi tułowiami. Dodatkową gratką jest możliwość zamówienia bambaka wyglądającego jak dowolnie wybrana osoba.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


#2 Giantmicrobes by Drew Oliver

 drew-oliver-giantmicrobes

Schematy doboru pluszaka z giantmicrobes.pl mogą być różne. Możecie np. wybrać egzemplarz, który przeszliście, bądź po prostu kierować się estetyką. Giantmicrobes to urocze pluszaki mające taki kolor i kształt jak wirusy, bakterie, czy pasożyty. To również świetna opcja dla nad-ambitnych rodziców – jeśli marzy Wam się pociecha kończąca medycynę, edukację w dziedzinie drobnoustrojów powinniście zacząć już od kołyski i otoczyć szkraba boreliozą, gruźlicą i durem brzusznym. Na zdjęciach rzęsitek pochwowy i komórka mózgowa.

#3 Laloushki

 page

Laloushki to zdecydowanie najlepiej ubrane lale w mieście. Szmaciane lalki autorstwa Agnieszki Kieślowskiej-Hryniak i jej dwóch przyjaciółek jeszcze z czasów liceum, urzekają modowym sznytem i minimalistycznym wykonaniem. Prócz lalek spersonalizowanych, w ofercie znajdziecie też lalki stylizowane na wielkich projektantów (m.in. Karla Lagerfelda, czy Muccię Pradę, ale też Joannę Przetakiewicz i Łukasza Jemioła), a także breloczki z lalkami-miniaturkami. Koniecznie odwiedźcie stronę firmy, choćby po to, żeby zapaść się pod ziemię ze wstydu, że jakieś lale są wystrojone lepiej od Was.

#4 ZIABAQUL

 7c3b909d0ae4525833581c1c838a48bb

ZIABAQUL to warszawska marka szyjąca ciuchy, pościel i zabawki z polskich dzianin. W ofercie przytulanek trzy modele psów – Terrier Ludwik, Jamnik Fafik i piesek (jak na moje oko kundel), wciąż odszywane z tych samych wykrojów (ale w różnych wzorach i kolorach). Psiaki są ręcznie haftowane i przyjmują numery w zależności od kolejności w jakiej powstawały (np. Ludwik XIV)

#5 Lulaki

 lulaki3_550

Pracownia artystyczna wykonująca zwierzątka o nienaturalnie wydłużonych tułowiach aka Lulaki. W zasadzie uszyją dla Was wszystko, co tylko zechciecie – możecie wybrać dowolny kolor, rozmiar, styl, a także hafty z cytatami/imieniem i inne cechy charakterystyczne.

Tekst | Helena Łygas 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News