Parodia powieści science-fiction z karpackim folklorem w tle. Wygraj wejściówkę na „Tajemnicę zamku w Karpatach” w kinie Iluzjon!

Kobieta i mężczyzna ubrani w starodawne stroje

To już ostatnia odsłona cyklu Wieczory z czechosłowackim horrorem w warszawskim kinie Iluzjon. Co nas czeka podczas ostatniego pokazu?

Już 26 lipca (piątek) o godzinie 20:15 w sali Stolica odbędzie się pokaz filmu Tajemnica zamku w Karpatach. Feliks Teleke – hrabia i śpiewak operowy wyrusza do pełnego mrocznych sekretów zamku, poszukując swojej narzeczonej porwanej przez szalonego naukowca. Przy okazji, przypadkiem odkrywa jak to właściwie było z pierwszym pokazem filmowym i wynalezieniem telewizji.

https://youtu.be/EHxYns-5SiQ

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Scenarzysta filmu Jiří Brdečka, biorąc na warsztat klasyczne dzieło Juliusza Verne’a, stworzył parodię powieści SF, wzbogaconą o nowe elementy, na przykład karpacki folklor z własnym językiem.

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na ten seans – wystarczy, że wyślecie na maila halo@hiro.pl swoje imię i nazwisko, w tytule maila wpisując ILUZJON. Kto pierwszy, ten lepszy!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/341775613165761/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News