Ojciec zbudował dla swojej córki „biseksualne krzesło”, które w humorystyczny sposób walczy ze stereotypami

Krzesło na którym siedzi dziewczyna

Stereotypy i przejawy nienawiści można zwalczać na różne sposoby. Jedni używają do tego celu logiki, inni humoru. Słyszeliście o tym, że osoby biseksualne nie potrafią siedzieć normalnie?

Stereotyp, że ludzie bi nie potrafią siedzieć w jednej, klasycznej pozycji został zapoczątkowany przez samą społeczność. Ludzie biseksualni stworzyli ten żywy meme jako część humorystycznego trendu polegającego na deprecjonowaniu stereotypów. Jest to jedna czynność z całej listy rzeczy, których biseksualiści rzekomo nie potrafią robić: prowadzić, liczyć, jeździć na rowerze.

bisexual chair ma matiazi 1 5d68ca7e1b786 700 Ojciec zbudował dla swojej córki „biseksualne krzesło”, które w humorystyczny sposób walczy ze stereotypami

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z tego powodu pewien ojciec zbudował dla swojej córki biseksualne krzesło, ponieważ sama powiedziała, że tacy jak ona nie potrafią siedzieć normalnie. Krzesło zostało zaprojektowane przez artystkę Má Matiazi, a następnie zbudowane przez ojca dziewczyny – Israela Walkera.

Projekt krzesła powstał już dawno, a Isreal musiał skontaktować się z artystką, by ta wyraziła zgodę na realizację jej projektu, którego szkic zamieściła na swoim Facebooku.

Pomysł na krzesło był żartem. Jest to po prostu niedorzeczne krzesło ortopedyczne dla każdego, kto siedzi jak osoba biseksualna. Uznałam, że to żart, który jest jednak zabawny tylko dla konkretnej społeczności, nie sądziłam, że ktoś zwróci na to uwagę i będzie chciał ten projekt zrealizować, większość moich żartów bywa zupełnie zapomniania – mówi artystka.

B0YfCHAAHIe png 700 Ojciec zbudował dla swojej córki „biseksualne krzesło”, które w humorystyczny sposób walczy ze stereotypami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News