Categories: muzykanowevideo

Odtwórca Clay’a z „13 powodów” założył własny zespół!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują drugiego sezonu serialu Trzynaście Powodów. Nie, nie chodzi o serial. Dylan Minnette założył własny zespół!

Wallows to nowy zespół na amerykańskiej scenie muzycznej, w skład którego wchodzą znany z serialu 13 Reasons Why Dylan Minnette, aktor i muzyk Braeden Lemasters (Sześć stóp pod ziemią, Doktor House) oraz Cole Preston.

Muzycy Wallows wcześniej występowali pod szyldami The Feaver i The Narwhals (wtedy w składzie był jeszcze Zack Mendenhall). Do tej pory piosenkami grupy, które na zyskały największą popularność, były Bleeding Man, Pleaser i Uncomfortable.

Młodzi Amerykanie zaprezentowali kilka dni temu klip do utworu Pictures Of Girls zapowiadający nadchodzącą EPkę Spring. Materiał został nagrany z laureatem Grammy, producentem Johnem Congletonem (znanego ze współpracy między innymi z Kimbra, Erykah Badu, Swans, The Roots, Sigur Ros).

Za reżyserię klipu do kawałka odpowiada Shelly, a zdjęcie były kręcone w Atwater Village oraz na przedmieściach Los Angeles. W założeniu filmik ma oddawać osobowości chłopaków z przedmieścia, jakimi w rzeczywistości są Braeden, Cole i Dylan.

Czytaj również: 13 powodów, by obejrzeć serial… „Trzynaście powodów”

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

20 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago