Od Fiata Multipli po Rolls Royce Phantom. Najdziwniejsze samochody, jakie kiedykolwiek powstały

Projektowanie samochodu to żmudny proces, który obejmuje wiele etapów. I chociaż z każdym kolejnym rokiem design samochodów zaskakuje nas coraz bardziej, nadal istnieją w naszej pamięci te, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Każdy nowy samochód rozpoczyna swoje życie od szkicu, potem prototypu. Jeśli ten dostanie zielony znaczek akceptacji, trafia na linię produkcyjną. Niektóre jednak mogłoby się wydawać, że dostały zgodę na produkcję zupełnie przypadkowo. Część z nich można nazwać śmiałym krokiem w branży motoryzacyjnej, inne wyglądają po prostu tak, jakby projektant stracił panowanie nad deską kreślarską.

Wśród 30 zdjęć znajdziecie między innymi samochody, które wyglądają jak wyjęte z rysunku 6-latka, samochody bez linii, samochody kanciaste do bólu, trójkołowce i wiele więcej. Część z nich już stała się ikonami, a my wciąż czekamy na odkrycie Fiata Multipli przez kogoś w stylu M.I.A i uczynienie z niego głównego bohatera teledysku. Zapraszamy w tę przedziwną podróż!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


3,9/5 - (14 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News