O wearables na GGC Fash&Tech w warszawskim Google

GGC Fash&Tech WAWA #8: wearables in fashion odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19:00 w warszawskim Google. Tym razem prelegenci opowiedzą o tym, jak „nosidła” wpływać będą na branżę modową.

Ósmy w Warszawie i 15 w cyklu GGC Fash&Tech poświęcony będzie wearables, czyli inteligentnej biżuterii oraz odzieży. Podczas wydarzenia specjaliści w tej branży opowiadać będą o tym, jak zmieni się moda pod wpływem powstających innowacji w świecie internetu rzeczy, zwłaszcza „nosideł”. Celem spotkania jest zbliżenie dwóch branż i odpowiedź na pytanie, czy i jak wearables zmienią postrzeganie przez konsumenta roli ubrań i akcesoriów.

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami. Nasza redakcja objęła patronat medialny nad Cyklem. Partnerami GGC Fash&Tech są Allegro oraz Google.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2015 o godzinie 19:00, w biurze Google Warsaw przy ul. Emilii Plater 53.

GGC FashTech Wawa2

Aby wziąć udział w Wydarzeniu należy wypełnić formularz. Zapisywać można się do jutra (21 listopada). Formularz znajdziecie pod linkiem: http://goo.gl/forms/63yEqqyALS.

Detale na temat wydarzenia i prelegentów publikowane będą w Wydarzeniu na Facebooku. Zdjęcia z poprzednich spotkań znajdziecie na Facebooku i Instagramie GeekGoesChic.

Prócz tradycyjnych już prelekcji, organizatorzy organizują GGC Fash&Tech WAWA: wearables for good – warsztaty personalizacji wearables. Spotkanie odbędzie się o 25.11. o 10:00 w Campus Warsaw. Podczas warsztatów 2-3 osobowe grupy będą personalizowały wearables, zamieniały je z gadgetu w akcesorium modowe. W zespołach znajdą się osoby z prasy modowej, młodzi projektanci oraz przedstawiciele PR/marketingu i startupów. Dzieła zostaną zlicytowane na aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Allegro. Aby wziąć udział w
warsztatach należy skontaktować się z Kasią Gola drogą mailową lub przez Facebooka.

wearables_cover

Partnerami warsztatów są Allegro i Google.

GGC Fash&Tech Wawa#8: wearable fashion

Data: 25 listopada 2015 (wyjątkowo środa!), godzina: 19:00. Miejsce: Google Polska, Warsaw Financial Center, VII p, Sala: TechTalk. Emilii Plater 53, Warszawa.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News