Nowy kierunek studiów: robienie pizzy

To spełnienie marzeń każdego fana włoskiej kuchni. Okazuje się, że możliwe jest wykonanie praktyk zawodowych w robieniu pizzy, za które dostaje się prawdziwą ocenę! Zachwyceni? Zapraszamy do Londynu.

Pizza Hut połączyła swoje siły z Uniwersytetem Manchester Metropolitan, tworząc 1500 umów o praktykę w przeciągu ostatnich pięciu lat. Dzięki nim można kontynuować później swoją naukę i zdobyć… magistra. Brzmi jak żart, jednak nie ma w tym ani trochę kłamstwa!

Studenci uczą się jak właściwie zrobić pizzę, traktują ją bardziej jako sztukę, niż zwyczajne jedzenie, co może zostać postawione na równi ze studiami lekarskimi, przynajmniej na poziomie powagi i zaangażowania. Nie jest to oczywiście pierwsze takie przedsięwzięcie na świecie, w 2012 przystąpiło już do tego KFC, a jeszcze wcześniej McDonald. Jesteśmy jednak święcie przekonani, że to właśnie pizza zdobyła wasze serce.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


kevin

tekst | Nicole Szczekocka

2/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News