Najlepsze zdjęcia z dronów

Najlepsze zdjęcia z dronów.

Najlepsze zdjęcia z dronów. Zapomnijcie o słynnych lustrzanych selfie, zdjęciach top modelek i malutkich futrzaków. Teraz w fotografii i video króluje moda na drony. Pora zatem otworzyć się na nowe doświadczenia, które oferuje nam nie kto inny, tylko sam Eric Dupin, twórca Dronestagramu.

Drony z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że mężczyzna założył specjalną witrynę, na której publikowane są zdjęcia z tych właśnie urządzeń. Do tej pory udało mu się już nawiązać współpracę z National Geographic, GoPro i Adobe. Dupin twierdzi, że drony otwierają nam szerszą perspektywę na świat, pozwalają przekraczać limity i wyznaczać sobie nowe granice. Nie ma teraz miejsca, do którego ta maszyna nie potrafiłaby się dostać, zatem jeżeli włożymy w to trochę swojej inwencji twórczej, możemy otrzymać naprawdę cudowne efekty.

Oto jedne z najlepszych fotografii dronowych 2015 roku. Sami więc oceńcie, czy mają szansę przebić zdjęcia ze zwykłych aparatów fotograficznych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Najlepsze zdjęcia z dronów

Najlepsze zdjęcia z dronów.

najlepsze zdjęcia z dronów

najlepsze zdjęcia z dronów

najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIRO

rajska wysepka najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIRO

wielbłądy najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIRO

najlepsze zdjęcia z dronów wieloryb i kąpiący się ludzie Magazyn HIRO

opalanie w trawie najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIRO

Stadion podczas meczu dron najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIRO

najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIRO

opalanie w trawie najlepsze zdjęcia z dronów Magazyn HIROtekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News