Na New York Fashion Week pojawiłą modelka z zespołem Downa. Przełom w świecie modelingu?

Nie jest tajemnicą, że branża modowa wywiera duży nacisk na kobiety i to, jak mają wyglądać. Wyimaginowane standardy wciąż wodzą na pokuszenie, ale chyba właśnie nadchodzi powiew świeżego powietrza.

Sofia Jirau, to 22-letnia portorykańska piękność, modelka z zespołem Downa, która zburzyła dotychczasowe standardy wybiegów podczas New York Fashion Week. Dziewczyna jest z resztą nie tylko aspirującą modelką, ale prowadzi także własną markę odzieżową Alavett.

https://www.instagram.com/p/B8XN9lJhZ2m/?utm_source=ig_embed

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sofia marzy o tym, by stać się inspiracją dla wszystkich ludzi, a przede wszystkim tych, którzy tak jak ona urodzili się z zespołem Downa.

Czułam się znakomicie, a wszyscy dookoła mnie bili brawo – powiedziała dziewczyna o swoim debiucie na wybiegu. Sofia pokazała tym samym wszystkim, że piękno występuje we wszystkich możliwych wersjach, kształtach, czy nawet chromosomach i nie ma rzeczy niemożliwych.

B8WYBiFhBG6 png 700 Na New York Fashion Week pojawiłą modelka z zespołem Downa. Przełom w świecie modelingu?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News