Muzyka, jeans i lato: Levi’s na festiwalu Tauron

Czwórka bawiących się na festiwalu ludzi

Jak muzyka to festiwale, jak festiwale to lato…a do tego wszystkiego – jeans! Tego lata marka Levi’s przygotowała dla gości Tauron Nowa Muzyka coś wyjątkowego. Witajcie w świecie customizacji, bo w końcu… WE ARE ALL COLABORATORS.

Tego lata każdy będzie mógł zakasać rękawy i w przerwie między koncertami wpaść do specjalnej strefy co-creation lab, zabrać swoje ubrania z metką Levi’s i stworzyć festiwalową kreację.

Podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez artystów. Fani Levi’sa na festiwalu Tauron będą mieli okazję spotkać się z dwójką artystów zajmujących się na co dzień sztuką wizualną i desginem Forinem i Barrakuz.


Dla tych, którzy pragną jeszcze szybszego efektu customizacji, dostępna będzie strefa Tailor Master, gdzie metodą termodruku goście będą mogli samodzielnie zaprojektować układankę z dostępnych liter, kształtów i kolorów i nanieść ją na dowolną część garderoby.

Le 21eme Adam Katz Sinding Levis Tailor Shop Fitting Session Los Angeles USA 2018 AKS6760 Muzyka, jeans i lato: Levi's na festiwalu Tauron

Festiwalowicze, którzy cenią sobie samodzielność w działaniu, będą mieli możliwość personalizować swoje ubrania i korzystać z naszej strefy przez cały czas trwania festiwalu. Do ich dyspozycji będzie dwóch Tailor Masterów oraz dwoje wolontariuszy. Jedyne co jest potrzebne, aby uczestniczyć w warsztatach to ubranie z metką Levi’s.

Oferowane opcje customizacji to: dekonstrukcja, patchwork, naszywki, łaty; naszywanie lampasów, taśm z pomponami, frędzlami, cekinami; wycieranie, postarzanie papierem ściernym, strzępienie końców; ozdabianie perłami, dżetami; nabijanie ćwieków, malowanie farbą, dekoracja brokatem; wykorzystanie agrafek, metalowych oczek

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia Levi’s WE ARE ALL COLLABORATORS.

Zobacz również: Morze, muzyka, lato i jeans – Levi’s na Open’erze

Le 21eme Adam Katz Sinding Levis Tailor Shop Fitting Session Los Angeles USA 2018 AKS6905 Muzyka, jeans i lato: Levi's na festiwalu Tauron

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News