Poznajcie UNDERWÄÄR: stołeczne klimaty na Waszych nogach!

Ujęcie nóg chłopaka w skarpetkach z motywem Warszawy, opierającego nogi na deskorolce

Mamy dobrą wiadomość dla fanów nietuzinkowych skarpet oraz miłośników Warszawy. Istnieje coś, co połączy te dwa zamiłowania. Z przyjemnością przedstawiamy Wam markę, oddającą to, co najlepsze w Warszawie.

UNDERWÄÄR to nowa warszawska marka odzieżowa, którą cechuje dbałość o detale i bezkompromisowa jakość w tworzeniu produktów, o czym świadczą właśnie skarpetki z oryginalną panoramą Warszawy i wybranymi motywami tematycznymi w tle! Produkowane w Polsce łączą sportowy fason i uliczny design. Z resztą – zobaczcie zdjęcia i spróbujcie się w nich nie zakochać!

Mężczyzna stojący na bieżni ubrany w krótkie spodnie, białe buty i skarpetki z motywem Warszawy Chłopak jadący na deskorolce Dziewczyna siedząca na leżakju w podziurawionych jeansach, czarnych butach i skarpetkach z motywem Warszawy Chłopak kucający na bieżni, ubrany w białe buty i skarpetki z motywem Warszawy Chłopak opierający nogi na deskorolce w czarnych trampkach i skrapetkach z motywem Warszawy Nogi w białych butach i skarpetkach z motywem Warszawy Mężczyzna jadący na rowerze Nogi zwisające ze szczytu budynku, ze skarpetkami w warszawski motyw Nogi trójki mężczyzn w skarpetkach z motywem Warszawy Męskie nogi na boisku ze skarpetkami z motywem Warszawy Dziewczyn siedząca na krawędzi budynku Chłopak odwrócony tyłem ubrany na czarno Męskie nogi w addidasach, ubrane w skarpetki z motywem Warszawy Kolorowe opakowania

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News