Mrok, szaleństwo i whiskey: serial „Kropla Prawdy” od Ballantine’s

Kropla Prawdy to mini-serial od Ballantine’s Poland, w którym udział wzięli znani polscy aktorzy oraz muzycy między innymi Wojciech Zieliński, Jacek Koman, Olga Frycz, TEDE oraz Czesław Mozil.

W każdym z odcinków kontynuowana jest opowieść o szaleństwie Beathana McCrowa, który poświęcił miłość dla tworzenia whiskey, opowiadanej przez tajemniczego Konesera (Wojciech Zieliński). W pierwszym odcinku gościem słuchającym opowieści był Czesław Mozil, w drugim Marek Bukowski. Teraz przyszła kolej na Jacka Granieckiego, czyli TEDE.

Ciemną i duszną nocą za ladą kameralnego, hotelowego baru wciąż obecny jest barman (Jacek Koman), a w nieco dalszym tle Koneser – tajemniczy, kryjący się za ciemnymi okularami mężczyzna, który nie od razu zdradza widzowi swoją obecność. Wkrótce pojawia się tam też stały gość – znany raper, który entuzjastycznie wita się z barmanem i zasiada przy swojej szklance whisky z podwójnie wypalanej beczki. To ta beczka właśnie staje się pretekstem do rozmowy, którą Koneser rozpoczyna z muzykiem.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czy ktoś Cię kiedyś nienawidził? Pytanie skierowane do Tedego stanowi punkt wyjścia dla dalszej części opowieści o Szalonym Szkocie, który próbował stworzyć najlepszą whisky w historii. Indianie, święty dąb i najmłodszy generał Unii – czy ta historia, niczym rap, odpowiednio zrymuje się Koneserowi?

A dla tych, którzy nie widzieli dwóch pierwszych odcinków, podrzucamy je poniżej, do natychmiastowego nadrobienia!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News