Miłość inspirowana Lynchem w nowym klipie LASS do utworu „Twin Peaks”

Na zdjeciu widzimy dwojke mlodych ludzi, chlopaka i dziewczyne, ktorzy wygladaja jakby cos ich trapilo

Pod pseudonimem LASS kryje się niezwykle utalentowana Kasia Klimczyk. Jej elektroniczne, melancholijne utwory podbiły serca wielu fanów.

LASS to kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Występowała już zarówno na polskiej scenie muzycznej, jak i amerykańskiej oraz koreańskiej. Wyjątkowo połączone dźwięki, świetnie pasują do delikatnego głosu Kasi. Swoim talentem przewyższa nie jedną gwiazdę światowego formatu.

Kasia Klimczyk jest właśnie w trakcie nagrywania debiutanckiego albumu. Jako przedsmak wypuściła do sieci klip do nowego utworu Twin Peaks.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


TWIN PEAKS to historia fastfoodowej miłości. Do relacji między dwojgiem ludzi wkracza ego, bohaterowie tracą szansę na relację zakończoną happy endem. Wyobrażenie o perfekcyjnym partnerze pęka jak bańka mydlana. To także historia o miłości niespełnionej, jednostronnej, a właściwie relacji, która w miłość nie zdążyła się przekształcić.

Na zdjeciu widzmy mloda dziewczyne opierajaca sie o sciane z napisem kiss here

Tak, w tej piosence zwracam się do konkretnego mężczyzny, który pojawił się w moim życiu i z którym wiecznie się mijałam. Piosenka dotyka tematu ego i dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet, powiedziała nam Kasia Klimczyk.

Klip do utworu Twin Peaks jest autorstwa Katki Michalak. Został nakręcony w Nowym Jorku. W oczach reżyserki ta piosenka to historia o braku porozumienia. O tym, jak my sami przez swoją niepewność i kompleksy boimy sie otwartości i bliskości. Jak w obawie przed odtrąceniem sami odtrącamy. Kto pierwszy powie kocham – ten przegrywa. Zamiast czerpać radość z ulotnych momentów, brać od drugiego człowieka i dawać mu to, co dobre, stwarzamy bariery i wznosimy mury, rzucamy kłody pod nogi.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News