Męska stylówa w psim wydaniu

Uważasz, że jedynym ubraniem dla psa może być jego smycz? Zdziwisz się więc, jak dobrze może wyglądać twój czworonogi przyjaciel i jak wiele sam możesz się od niego nauczyć na temat  ubierania. Poznajcie książkę „Menswear Dog Presents: The New Classics”.

Projekt zaczął się gdy para David Fung i Yena Kim udostępnili na Facebooku zdjęcie swojego psa Bodhiego w kardiganie. Fotografia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowili założyć pupilowi specjalne konto na portalu Tumblr i pokazywać na nim psa ubranego w modne ubrania high fashion.

24_floral-shirt

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Stylizacje, które prezentuje na sobie zwierzak, to stylowe propozycje dla mężczyzn. Oraz swego rodzaju inspiracje i wskazówki dla panów, którzy chcą wyglądać dobrze. Z Tumblra przeniosły się teraz na papier –  do książki „Menswear Dog Presents: The New Classic”. Poradnik, podzielony na poszczególne sezony, zawiera praktyczne porady na temat tego co i gdzie nosić, a także pomaga mężczyznom odnaleźć się w wielkim świecie mody.

Książka jest tak zaprojektowana, aby pomóc zbudować proste, eleganckie looki, oparte na klasyce  i oduczyć kupowania wielu różnorodnych ubrań, które potem niepotrzebnie zalegają w naszej szafie. Idealnie wpisuje się w aktualny trend na slow fashion, czyli przemyślane zakupy i kompletowanie ubrań ponadczasowych. Ubieranie ma być po prostu prostsze, a zarazem efektywniejsze. Kim zaznacza, że inspiracje z książki mogą czerpać również panie – przecież dzisiejsza moda damska także wzoruje się na męskich krojach
i rozwiązaniach.

44_polo-shirt

Zastanawiasz się, jak autorzy książki przekonali psa, aby został modelem? Kluczem do sukcesu okazało się masło orzechowe, ulubiony przysmak zwierzaka. Gdy w jednej ręce trzymają muszkę, którą chcą mu założyć, a w drugiej masło – Bodhi potrafi się skupić i chętniej ubiera się w wybrane przez parę ubrania. Jak twierdzą, robienie fotografii to dla nich wszystkich wspaniała zabawa, a jak wiadomo – jeśli robi się coś, co sprawia nam przyjemność, efekty są zazwyczaj naprawdę dobre.

 

tekst | Aleksandra Barcz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News