Matrix 4 nadchodzi. Znana jest już data premiery czwartej części kultowej serii

Kobieta i mężczyzna ubrani na czarno w ciemnych okularach

Dzień, w którym do kin wejdzie Matrix 4, pierwotnie był zarezerwowany dla innej produkcji, która teraz została całkowicie usunięta z harmonogramu Warner Brothers.

Chociaż na tę chwilę właściwie niewiele wiemy na temat fabuły czwartej części filmu Matrix, to kilka rzeczy jest pewnych. W filmie ponownie pojawi się Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss jako Neo i Trinity. W obsadzie pojawi się także Neil Patrick Harris, Jessica Henwick i Yahya Abdul-Mateen.

Wiele pomysłów, na które wpadłam razem z Lilly 20 lat temu na temat naszej rzeczywistości, są teraz jeszcze bardziej aktualne. Bardzo się cieszę, że postacie wrócą do życia i jestem wdzięczna za otrzymanie szansy na ponowną pracę z moimi przyjaciółmi – powiedziała Lana Wachowski.

Na początku tego roku rozmawiając ze Slash Film, Lilly Wachowski powiedziała na temat Matrix 4 następujące słowa: Lubię, gdy filmy wychodzą na światło dzienne, a potem na różne sposoby wracają. O to właśnie chodzi w opowiadaniu historii. Poczucie, że jest się częścią czegoś większego. Mam nadzieję, że kolejna część będzie lepsza nawet od pierwszej.

Światowa premiera Matrix 4 zaplanowana jest na 21 maja 2021 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News