Marzycie o nietuzinkowym domu? W Grecji powstanie mieszkanie „wiszące” na klifie

Mieszkanie wiszące na klifie

Grecka gospodarka może nie jest od kilku lat w najlepszej kondycji, ale są w niej na pewno tamtejsi architekci. Laertis Antonios Ando Vassiliou i Pantelis Kampouropoulos z Opa Works stworzyli projekt wyjątkowego domu.

Projekt nazwany został nazwany Casa Brutale, a pomysłodawcy wyszli z założenia, że dom ma całkowicie stapiać się z otaczającą naturą. Budynek zostanie postawiony, a raczej przyczepiony całkowicie do klifu, dzięki czemu nie zakłóci naturalnego krajobrazu wybrzeża. Zostanie wyposażony w izolację termalną i system chłodzenia od góry dzięki znajdującemu się na dachu basenowi. Tylko sobie wyobraźcie, jaki widok będą mieć mieszkańcy, gdy spojrzą w górę! Marzenie!

Budynek powstanie z trzech betonowych płyt, a wnętrze zostanie wykończone drewnem, tak by było z jednej strony minimalistyczne, a zarazem zapierające dech w piersi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Tiny Houses, czyli miejsce, gdzie minimaliści znajdują spokój

Wnętrze mieszkania na klifie Basen na dachu mieszkania umieszczonego na klifie Wnętrze mieszkania na klifie Mieszkanie na klifie nocą Wnętrze mieszkania na klifie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News