Cheebab, czyli pierwszy na świecie kebab dla wegetarian

Serowy kebab

Kebab, jedna z najpopularniejszych przekąsek, szczególnie po imprezach. Niestety mięsna. W odpowiedzi na potrzeby wegetarian powstał Cheebab.

W porządku, może, z tym że kebab jest mięsny przesadziliśmy. W sumie nikt z nas nie wie, z czego jest kebab, ale kogo to obchodzi w środku nocy, gdy dopadnie gastro.

Z drugiej strony, jeśli jesteś wegetarianinem, a wszyscy twoi kompani chcą iść na kebaba, to masz nie lada problem. Sytuację tę ma zmienić Cheebab — innowacyjny kebab dla wegetarian. Tu znowu przesadziliśmy jak w przypadku mięsa w kebabie, tu z innowacyjnością. Cheebab to po prostu kebab, w którym miejsce mięsa zajmuje ser. Pierwsi na ten pomysł wpadli właścicieli farmy mlecznej w Zurychu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Serowy kebab został wprowadzony do sprzedaży już w ubiegłym roku i stał się hitem, nie tylko wśród wegetarian. Przynajmniej w tym wypadku jesteśmy pewni, że kebab faktycznie będzie z serem. Co wy na to, mięsożercy?

Kebab z serem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News