Lis na tapecie

Możesz mieć najnowszy model laptopa, tablet z najnowszej serii znanej marki, designerski pokrowiec i odpowiednio profesjonalne słuchawki. Ale co z tzw. tapetą? Czy też nie powinna być odpowiednio dobrana? The Fox is Black oferuje co tydzień nowe tapety na pulpity od znanych grafików.

Blog The Fox is Black poświęcony jest sztuce i ciekawym inicjatywom ze świata designu. Oprócz regularnych postów mają oni swoje autorskie cykle związane z grafiką oraz designem właśnie. Jednym z takich projektów jest „The Desktop Wallpaper Project”, który stwarza świetną okazję do poznania utalentowanych twórców.

Co tydzień, dokładnie w środę, prezentowana jest sylwetka innego artysty lub grafika, którego wybrana praca udostępniona zostaje na stronie do pobrania. Na współpracę przystali między innymi Andy J. Miller, Emory Allen, Jensine Eckwall czy też Ben Wallis. Tapety udostępniane są w różnych rozdzielczościach, w tym specjalnie przystosowane pod iPhone’a oraz iPada. To świetna alternatywa do windowsowskich pejzażyków i puchatych zwierzątek, goszczących najczęściej na ekranach lapptopów.

L1

L2

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

L3

L4

Strona zorganizowała oni także ciekawy konkurs na nowe wersje… okładek książek. Niestety od maja ubiegłego roku nie pojawiają się kolejne edycje.

L5

L6

zdjęcia | http://thefoxisblack.com

tekst | Magdalena Sobolska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News