Letnisko Żoliborz – nowe miejsce nad Wisłą ?️??

Letnisko Żoliborz

Obok Plaży Żoliborz otwiera się Letnisko – nowy bar nad Wisłą. Będzie to błogi wypoczynek, z dala od zgiełku miasta i imprezowych nadwiślańskich szlaków. Program otwarcia wskazuje na to, że będzie to miejsce dla kumatych, a na pewno dla fanów dobrej muzyki. W programie koncert “Komet” i afterparty z piosenkami Maanaamu i innymi w podobnym, dobrym klimacie.

Letnisko to oldschoolowe wczasy na wyciągnięcie ręki. Tutaj, w gorące lato, będziecie mogli czerpać radość z prostych rzeczy – bujnej zielonej natury, bliskości rzeki i analogowych doznań.

Organizatorzy piszą o nowym miejscu tak, że już chciałoby się tam iść. Jednak otwarcie odbędzie się w piątek 9 lipca.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Letnisko to celebracja polskiego lata z nutką nostalgii:

W ciągu dnia możesz udać się na błogi wypoczynek, z dala od zgiełku miasta i imprezowych nadwiślańskich szlaków, a wieczorem spędzisz czas przy kieliszku wina, na kolacji pod rozłożystym drzewem z lampionami.

W Letnisku króluje roślinność – zarówno w barze, jak i w menu. Na miejscu możesz uraczyć się wegańską kuchnią od “Bracka 20” (dawniej No problem) i wpaść na wegetariańskie śniadanie i pyszną kawę od “Tu Mi Wolno”.

Letnisko Żoliborz

Chyba każdy z nas kocha polskie lato. Dlatego Letnisko będzie dla wszystkich – małych i dużych, dla tych którzy tęsknią do dawnych czasów i dla tych, którzy się nimi inspirują. W Letnisku będą cieszyć nas proste, cudowne aktywności: podziwianie uprawnego ogrodu z polskimi krzewami owocowymi, wspólne gry, długie rozmowy, kuchnia roślinna, wydarzenia artystyczne i kulturalne, czy tańce pod gołym niebem – mówi Ola Wiśniewska, twórczyni konceptu Letnisko.

Start. 19:00 koncert
Na otwarciu Letniska zagrają “Komety” – rodem z Żoliborza, uznawany za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXl wieku, uformowany przez Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002.

21:00 afterparty
Tańce do maanamowych piosenek: zagra Bartosz Mindewicz, twórca imprezowego cyklu “Stare Piosenki Nocą” i audycji w Radio Kampus.

Facebook:
https://www.facebook.com/letniskozoliborz

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1185312531904647

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News