Leeves x Oki47 – polski streetwear na scenie Hip hopu

Kampania Leeves x Oki

Sprawdź najnowszą kolaborację Leeves x Oki i przekonaj się, co noszą gwiazdy Hip hopu. Nie jest to pierwszy raz, kiedy branże odzieżowe i muzyczne połączyły siły. Jednak jest to pierwsza taka kolaboracja Okiego. Drop długo wyczekiwanej premiery Leeves x Oki miał miejsce 10.07. 

Czym jest Leeves?

Leeves to polska marka streetwearowa, która powstała w 2020 roku. Twórcy marki stawiają na wygodę, dlatego najczęściej spotkacie się z oversizowymi modelami. Stylistyka marki utrzymana jest w estetyce przełomu XX i XXI wieku, z naciskiem na początek lat 2000. Leeves x Oki to już 10 kolekcja modowa firmy, lecz pierwsza kolaboracja z osobą publiczną.

Artyści zaangażowani w Oki x Leeves
Artyści zaangażowani w Oki x Leeves / instagram.com/itleeves
Oki w bluzie z Oki x Leeves
Kampania Oki x Leeves / instagram.com/itleeves
Kampania Oki x Leeves
Kampania Oki x Leeves / instagram.com/itleeves

Wszystko (o) Okim.

Oskar Kamiński, znany pod pseudonimem „Oki”, zaistniał na scenie muzycznej po dołączeniu do grupy hip hopowej OIO, w której skład wchodzi również Young Igi oraz Otsochodzi. New schoolowy raper spotkał się z pozytywnym odzewem po wydaniu przedpremierowo singla z nowego albumu „Produkt47”, pod tytułem „Jeżyk”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Muzyk zmienił swój wizerunek, upodabniając się do jeża i tym samym zdobywając nowy pseudonim „Młody Jeżyk”. Liczne nawiązania do symbolu jeża widać w autorskiej linii koncertowej Oki’ego, ale również w kolaboracji Leeves x Oki.

Gdzie można kupić ubrania Leeves x Oki47?

Produkty marki Leeves są dostępne na oficjalnej stronie internetowej oraz w stacjonarnym sklepie Warsaw Sneaker Store przy ulicy Szpitalnej, jednak nie obiecuję, że złapiecie tam limitowaną kolekcję Leeves x Oki. Najlepiej skorzystać z poniższego linku.

Line Up kolekcji Leeves x Oki
Line Up kolekcji Leeves x Oki / instagram.com/itleeves

Autor: Julia Danieluk 

Zobacz też: Jacquemus powraca na jesień 2022

Jacquemus powraca na jesień 2022

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News