Kupując produkty wysokiej jakości chronisz środowisko. Ekskluzywne marki butów w które warto zainwestować

Klapki liście palmy kokos

Decydując się na zakup butów, przede wszystkim kierujemy się ich wyglądem. Bierzemy pod uwagę kolor, kształt, wzór. Jest to pierwsze kryterium, dzięki któremu łatwiej nam sortować wybrane modele, spośród wielu dostępnych. Kolejnym wyznacznikiem jest wygoda i jakość wykonania. Tutaj kluczową rolę gra cena. Inwestując w buty większą sumę pieniędzy mamy niemal 100% pewność, że z satysfakcjonującym designem idzie w parze wysoki standard produkcji. W jakie ekskluzywne marki warto zainwestować?

Księżycowy spacer w Moon Bootach.

Kiedy Neil Armstrong stawiał pierwszy krok na Księżycu, zapewne nie zdawał sobie sprawy, że będzie inspiracją nie tylko dla kolejnych pokoleń naukowców i astronomów, ale także dla producentów butów! To właśnie jego kosmiczny skafander zainspirował włoskich projektantów do stworzenia tego niepowtarzalnego, zimowego obuwia. Firma tworzy modele dla wszystkich członków rodziny: kobiet, mężczyzn, dzieci, a nawet niemowląt. Zachwycają bogatą kolorystyką, od klasycznej czerni po jaskrawą zieleń czy róż. Jednak to, co przede wszystkim wyróżnia Moon Booty, to ich termoizolacja. Sprawdzają się nawet podczas najbardziej srogiej zimy. Za utrzymywanie ciepła odpowiada użycie takich materiałów jak skóra, filc, termoplastyczna guma oraz… kożuch! Mimo tak różnorodnego składu buty pozostają lekkie i wygodne. Świetnie sprawdzą się zarówno na stoku narciarskim, jak i w ruchliwym centrum miasta. Wyjątkowy design przyciąga uwagę i jest oryginalnym dodatkiem dla zimowych stylizacji. Ich szeroki wybór dostępny jest na stronie Butsklep.pl.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Osoba robi krok w butach

Huntery – dworskie kalosze.

Marka Hunter istnieje na rynku modowym już od 150 lat. Ich historia ma swój początek na angielskim Dworze Królewskim. Stanowiły one doskonałą ochronę przed przemoczeniem dla arystokratów podczas spacerów i polowań. Współcześnie są one tak popularne za sprawą modelki Kate Moss, która jako pierwsza połączyła je z miejską, casualową stylizacją. Huntery zachwycają nie tylko panie, są także dostępne w wersji dla mężczyzn. Dzięki prostemu, klasycznemu wzorowi pozwalają stworzyć niepowtarzalny, modowy look. Klasyczne Huntery mają kolor czarny, producenci natomiast wyszli naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, co w efekcie spowodowało, że w  ich kolekcji można znaleźć także wersję zieloną, czerwoną, a nawet różową. Jest to obuwie o niezwykle wysokiej jakości wykonania. Za sprawą naturalnej, wytrzymałej gumy, użytkownikom Hunterów nie straszna jest żadna jesienna słota. Ciekawym dodatkiem, o który zadbali producenci, jest umieszczenie na wewnętrznej stronie cholewki pieczęci z numerem seryjnym butów oraz miejsce na dane właściciela. Dzięki temu firma pozwoliła każdemu użytkownikowi Hunterów poczuć się wyjątkowo.

Nogi w czarnych gumowcach Hunters na trawie

Rodzina siedzi na ławce w kolorowych gumowcach

Żółte gumowce i żółte kwiaty

Birkenstock – buty szyte na miarę.

Jak prawie każda ekskluzywna marka, Birkenstock to firma z tradycją. Swój początek ma już w XIX wieku. To, co wyróżnia te buty, to ich niepowtarzalna konstrukcja, która w swoim zamyśle odzwierciedla kształt ludzkiej stopy. Dzięki temu ciężar ciała człowieka rozkłada się równomiernie na całej podeszwie, pozwalając na ich wielogodzinne, a jednocześnie komfortowe użytkowanie. Dodatkowym atutem jest ich ekologiczne wykonanie. Do produkcji butów używane są wyłącznie naturalne materiały: przędza jutowa, mleczko lateksowe, spieniony kauczuk i korek. Doskonale sprawdzają się podczas letnich upałów dzięki antypoślizgowym podeszwom, które stabilizują stopę. Birkenstocki zapewniają komfort noszenia oraz stylowy wygląd w letniej miejskiej stylizacji, jak i podczas wypadu na plażę. Firma zadbała zarówno o kobiety jak i o mężczyzn, a także dzieci. Szeroki wybór obuwia marki Birkenostock można znaleźć na stronie Butsklep.pl.

Klapki i ananas

Klapki na piasku

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News