KONCERTOWE CZWARTKI

 

bisquit_freddy_small

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Bisquit powstał na początku nowego wieku. W zaciszu domowym powstawały pierwsze piosenki skomponowane przez Tomka “Serka” Krawczyka i Asię Chacińską. Po kilku latach wspólnego grania zadebiutowali płytą “Inny Smak” (nominacja do Fryderyka w kategorii debiut roku). Niedługo po niej ukazały się “Pytania“- obie płyty wydane przez wytwórnię Kayax.

 

Dziś, po kilku latach przerwy Bisquit wraca do Was z nowymi dźwiękami – świetnymi kompozycjami i niebanalnymi tekstami. “Lilly” to bardzo emocjonalny krążek – od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa. Nie ma nic ważniejszego od poszukiwania prawdy – dojrzałość, której nabywają jest tym, co niezwykle słychać w drodze artystycznej zespołu. Nieulegający modom wciąż starają się odnaleźć największe piękno w opowieściach o człowieku- przeżywaniu porażek i sukcesów, tęsknoty czy chwilowego szczęścia…

 

*Freddy Marx Street* to elektryczna energia na gitarze akustycznej. Jego muzyka to mieszanka pop-rocka (jak One Republic), alternatywy (jak Radiohead), rocka (jak 30 Seconds To Mars). Oprócz wykonywania muzyki mówi opowieści podczas swoich koncertów. Historie te są pełne śmiechu i inspiracji. Zespół zagrał setki koncertów na całym świecie, nalazł się wśród najbardziej spektakularnych debiutów niezależnych muzyków (USA, 2011) i osiągnął finał Abby Road Studio World Competition z piosenką ”Sorry” (Wielka Brytania, 2013), Spam laureat (Polska, 2013) i tytuł laureata FAMA (Polska, 2013).

 

KONCERTOWE CZWARTKI

CUD NAD WISŁĄ, Bulwary Flotylli Wiślanej, Warszawa

BISQUIT | FREDDY MARX

19 czerwca 2014, godz. 19:00, wstęp: 25 zł.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News