Kombinezony dla facetów. Czy RompHim będzie letnim trendem?

Czy słyszeliście kiedyś o kombinezonach dla mężczyzn? I nie chodzi tu o robocze kombinezony ale takie, które można nosić na co dzień, latem. Wydaje Wam się to dziwne? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, a projekt RompHim jest tego żywym przykładem. 

RompHim to kampania na Kickstarterze (platforma pomagająca zebrać fundusz na dany projekt) stworzona przez ośmiu przyjaciół płci męskiej. Pewnego razu wpadli oni na pomysł wypełnienia niszy na rynku odzieży męskiej, którą według nich jest kombinezon dla mężczyzn. Stworzyli więc kolekcję zapinanych na guzik kombinezonów z krótkim rękawkiem, dostępnych póki co w trzech wersjach kolorystycznych. Cena za jeden kombinezon wynosi póki co 90 dolarów, zaś docelowo ma kosztować 119 dolarów.

ACED Design, bo taką nazwę nosi grupa chłopaków pochodzących z Chicago, pragnie zachęcić mężczyzn do noszenia tego elementu garderoby, który niegdyś był zarezerwowany tylko dla kobiet. Twórcy kombinezonu twierdzą, że pomysł na ich produkt powstał z powodu nieistniejącej odzieży, która byłaby jednocześnie stylowa i wygodna. I do tego praktyczna. ACED Design doskonale zdawało sobie sprawę z trudności jaką sprawia kobietom załatwianie się mając na sobie kombinezon, dlatego też dołączyli oni do swojego produktu dodatkowy zamek umożliwiający mężczyznom swobodne korzystanie z toalety.

Póki co wiele osób podchodzi raczej z rezerwą do tego pomysłu, jednak robi się o tym coraz głośniej a to przecież reklama jest dźwignią handlu.

Tekst: Julia Gugniewicz

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Co obejrzeć na Apple TV+? – 5 propozycji

Apple TV+ to ekskluzywna usługa streamingowa funkcjonująca w Polsce od 2019 roku. W swojej ofercie…

1 dzień ago

„Wednesday” Tima Burtona – 5 ciekawostek o serialu

Pierwsze odcinki „Wednesday” zadebiutowały na platformie streamingowej Netflix 23 listopada 2022 roku – oglądaliście już?…

2 dni ago

Czym różni się telewizor OLED od QLED? Podpowiadamy!

Jednym z najważniejszych aspektów przy zakupie nowego telewizora jest jakość obrazu. Idealne odwzorowanie barw, nasycenie…

3 dni ago

Kim jest Maja Staśko? Kontrowersje wokół aktywistki

Niewiele jest bardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie niż Maja Staśko. Jej wypowiedzi są licznie…

3 dni ago

TRŁ ZIMA! – największe targi designu w Polsce już 10-11 grudnia!

Byliście grzeczni?! Kupcie sobie coś ładnego. Albo jeszcze lepiej kupcie ładne prezenty swoim bliskim i…

5 dni ago

„Hokus Pokus 2” – wielki powrót sabatu [recenzja]

30 września 2022 roku na platformie streamingowej Disney+ zadebiutowało „Hokus Pokus 2” – kontynuacja jednego…

1 tydzień ago