Kolor Roku Pantone – Rose Quarts & Serenity

Pantone, amerykańska korporacja znana ze swojej unikatowej skali barw, po raz kolejny wybrała Kolor Roku. Ostatnio rządziło przybrudzone bordo, tym razem padło na delikatny błękit selenity i różowy kwarc.

Pantone opracował system identyfikacji kolorów, dobrze znany każdemu szanującemu się projektantowi. Nic więc dziwnego, że jej przedstawiciele kreują nowe trendy w świecie mody i designu. Co roku spotykają się i wybierają kolor, który będzie rządził światem przez następne 12 miesięcy. Tym razem, po raz pierwszy, wybrano mieszankę dwóch pięknych pastelowych odcieni – Rose Quarts i Serenity.

4

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Połączenie ciepła i chłodu kojąco wpływa na nasze zmysły. Wywołuje poczucie porządku i równowagi. Uspokajający delikatny róż wraz z lekkim i przestronnym błękitem, to czarujące połączenie. Ten zestaw wygląda dobrze na wszystkich rodzajach wykończeń – matowych, metalicznych i błyszczących. Dobrze prezentuje się także z zielenią, purpurą, brązem i wszystkimi odcieniami żółci i różu.

Z pewnością dobrze wkomponuje się w każdy rodzaj wnętrza! Czy ten najmodniejszy kolor nadchodzącego roku przypadł wam do gustu równie bardzo jak nam?

tekst | Agata Wojciechowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News