Kino samochodowe pod Narodowym

Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych i najciekawszych produkcji filmowych ostatnich lat. Dla każdego kinomaniaka to pozycja obowiązkowa.

labirynt fauna

Natomiast już jutro 4.09. zapraszamy na „MALEMEN’owe Kino samochodowe pod Narodowym”. Wśród propozycji naszego Patrona – magazynu MALEMEN – znalazły się takie tytuły jak: „Amator”, „Daas”, „Rolling Stones w blasku świateł”, „Broken Flowers” i „Frances Ha”. Uczestnicy czwartkowego wieczoru poprzez głosowanie, które trwa na stronie wydarzenia, wyłonią zwycięski tytuł.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Za nami już drugi miesiąc projekcji filmowych pod Narodowym. Projekt trwa do 26 września 2014 roku. Przed Wami jeszcze wiele niespodzianek i atrakcji. Start projekcji jak zwykle o godzinie 21:00. Jeśli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem czterech kółek, nic straconego, na miejscu czeka na Ciebie specjalna strefa z leżakami.  Wstęp na wszystkie projekcje filmowe podczas projektu Kino Samochodowe pod Narodowym są bezpłatne.

Wszelkie informacje na temat najbliższych wieczorów filmowych można znaleźć na oficjalnym fan page: https://www.facebook.com/podstadionemnarodowym

Więcej informacji można uzyskać na oficjalnym kanale wydarzenia: facebook.com/podStadionemNarodowym

oraz na kanale Stadionu Narodowego: facebook.com/Stadion.Narodowy

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News