Kierowcy Ubera z niskimi ocenami będą blokowani przez aplikację. To samo tyczy się pasażerów

Telefon z otwartą aplikacją Ubera

Bezpieczeństwo i szacunek dla wszystkich – to hasło, które ma przyświecać najnowszej aktualizacji aplikacji Uber.

Uber ogłosił w niedawno opublikowanym na swojej stronie artykule, że już niedługo zostaną wprowadzone radykalne zmiany względem tych, którzy posiadają niską ocenę w aplikacji. Dotyczy to zarówno kierowców Ubera, jak i samych klientów. Aktualizacja najpierw ma zostać wprowadzona w USA i Kanadzie.

Szacunek powinien działać w obie strony, podobnie jak odpowiedzialność. Mamy nadzieję, że tylko niewielka liczba użytkowników aplikacji zostanie dotknięta blokadą dostępu, a opcja ta znacznie polepszy jakość naszych usług – powiedziała Kate Parker, szefowa marki i inicjatyw bezpieczeństwa Uber.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Uber nie podał jeszcze, jaka ocena będzie dyskwalifikowała z korzystania z aplikacji, wiadomo tylko, że nastąpi to wówczas, gdy ta będzie znacząco poniżej średniej. Pomysłodawcy dodali także, że każdy przed blokadą, otrzyma możliwość poprawy swojej oceny.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News