Kid Cudi ujawnił datę nowego albumu

Czarnoskóry mężczyzna w skórzanej czarnej kurtce

Zapowiadany przez kilka miesięcy nowy album „Passion, Pain & Demon Slayin’” pojawi się na rynku 30 września. Kid Cudi od czerwca informował na swoim Instagramie i Twitterze o gościach i trackliście nowego krążka.

Kid Cudi regularnie informował swoich fanów o postępach w tworzeniu nowej płyty. W czerwcu pojawił się krótki filmik ze studia. Pojawiała się w nim zaledwie 16-letnia Willow Smith. Już wtedy Cudi opatrzył filmik podpisem „Passion, Pain & Demon Slayin’”, który okazał się tytułem albumu. Wśród osób współpracujących z Cudi są także Travis Scott i Pharell Williams. Nie zabraknie też André 3000.

W tym miesiącu Kid Cudi poinformował na Twitterze, że album będzie trwał 1,5 godziny i będzie zawierał 18 utworów. Z tego powodu „Passion, Pain & Demon Slayin’’’ wyjdzie na 2 płytach CD. Jako pierwsze pojawią się jednak wydania cyfrowe, które będą dostępne na wszystkich platformach do streamingu i ściągania. Premiera albumu zapowiadana była na Twitterze na wrzesień, a dziś Kid Cudi podał informację, mówiącą o dacie premiery wyznaczonej na 30 września.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=WU-V9URNdxk

„Passion, Pain & Demon Slayin’’’ według tracklisty podanej na Instagramie, składa się z 4 aktów. Już w sierpniu Kid Cudi poinformował o zakończeniu prac nad albumem, a podczas Trillectro Festival zaprezentował utwór z nowego krążka, stworzony z Pharellem Williamsem.

Być może w tym roku czekają nas dwa albumy spod rąk Kida – w czerwcu zapowiedział, że w tym roku mają wyjść dwa albumy, jeden latem, drugi jesienią. Jeśli wierzyć w jego zapowiedzi, to nie koniec jego aktywności w tym roku. Ostatni album „Speedin’ Bullet to Heaven” pojawił się na rynku w zeszłym roku.

Tekst: Katarzyna Jaworska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News