Kiasmos wystąpili na Open’erze 2017, a teraz zagrają w Progresji

Dwóch mężczyzn ubranych na biało na tle biało-szarej ściany

Po fantastycznym występie na tegorocznym Open’er Festival – Kiasmos wraca do Polski na wyjątkowy audio-visualny live! Zdecydowanie nie może Was tam zabraknąć!

Kiasmos to projekt Olafura Arnaldsa i znanego z Bloodgroup Janusa Rasmussena. Ich pierwsza EP-ka Throw pojawiła się w 2009 roku, po trzech latach wspólnego grania. Potem ogromną popularność przyniósł im debiutancki krążek zatytułowany Kiasmos z roku 2014, na którym znalazły się m.in. znane i popularne Looped, Burnt czy Held. Z kolei w 2015 roku pojawiła się nowa EP-ka Swept, która doczekała się interpretacji duetu Tale Of Us.

Duet zagra 26 października w warszawskim klubie Progresja. Otwarcie bramek o godzinie 19:00. Start koncertu: 21:00! Bilety możecie nabyć TUTAJ. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie na Facebooku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Grafika na szarym tle przedstawiająca trójkątną bryłę z napisem Kiasmos w środku

Zdjęcie wyróżniające: facebook.com/pg/kiasmos/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News