Już w piątek 3-godzinny set duetu nominowanego do Grammy! CamelPhat w Palladium [KONKURS]

dwóch mężczyzn za djskimi dekami

Już za moment oficjalnie rozpoczniemy długi weekend. Jeśli nie macie jeszcze planów na piątkowy wieczór – podpowiadamy, gdzie warto się wybrać!

Miejsca chyba nie musimy nikomu przedstawiać, w końcu to jedno z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o wyjątkowej, jeszcze przedwojennej tradycji. To właśnie w Palladium już 21 czerwca wystąpi duet CamelPhat, czyli Dave Whelen i Mike Di Scali

Panowie znani są z singli takich jak Panic Room, Dopamine Machine oraz Cola wydanego w 2017 roku, który do dziś bije rekordy popularności na całym świecie. Singiel powstał we współpracy z Elderbrook. Utwór wydany przez wydawnictwo Defected został nominowany do nagrody Grammy, a w Polsce uzyskał status platyny. Artyści, pierwszy raz w naszym kraju zaprezentują się w 3-godzinnym secie.

Na scenie pojawią się też Neevald, Ted White, Lukaz Mac. Tradycyjnie imprezę zamknie M1k3.

Start o 21:00, a koniec… któż to może wiedzieć! Bilety są dostępne tutaj. Jeśli jednak nadwyrężyliście w tym miesiącu swój budżet – nie ma problemu, bo mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki na koncert! Z racji tego, że do 21 czerwca wiele dni nie pozostało, obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy! Zgłaszajcie się na maila halo@hiro.pl w tytule wpisując CAMELPHAT, a w treści swoje imię i nazwisko!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/411006889651204/?

P.S. Jeśli ktoś jest ciekawy, jak udał się koncert Marka Knighta w Palladium, niech sprawdza tutaj.

Rate this post