Strona główna art film Jak całkowicie zniknąć

Jak całkowicie zniknąć

Po „Made in Poland” i „Sekrecie” Przemysław Wojcieszek wraca z nowym filmem. Jeden z czołowych twórców niezależnej kinematografii po raz kolejny chce uwieść widzów wyrazistą historią.

„Jak całkowicie zniknąć” to opowieść o dwóch dziewczynach, o których niewiele wiadomo. Zagubione w pulsującym muzyką nocnym Berlinie szukają miłości i akceptacji, momentami próbując zapomnieć o wszystkim i nie szukać absolutnie niczego. Głośne kluby pełne podobnych im ludzi stanowią wyraziste tło, na którym jaskrawo odznacza się rozmazany makijaż i upór, z jakim bohaterki przeczesują miasto, by uchwycić sens.

Muzykę do filmu skomponowała Julia Marcell – polska piosenkarka i kompozytorka, laureatka „Paszportu Polityki” na stałe mieszkająca w Niemczech. W Berlinie komponuje i nagrywa, tam też rozpoczęła swoją karierę muzyczną, którą z czasem postanowiła równoległe rozwijać w Polsce. W soundtracku do filmu pobrzmiewa różnorodność i specyficzny klimat miasta.

Już 14 kwietnia w Kinotece odbędzie się oficjalna premiera „Jak całkowicie zniknąć”. Po seansie organizatorzy zapraszają na występ artystki.

W kinach film pojawi się 17 kwietnia.

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version