Internet Master, czyli Wikipedia wypuściła swój własny merch

Biała bluza z napisem Internet Master i logiem Wikipedia

Ileż to razy Wikipedia uratowała życie niejednemu uczniowi, studentowi, czy zwykłemu zjadaczowi chleba. Chociaż wszyscy zawsze nas przed nią ostrzegali, niech rzuci pierwszy kamieniem ten, który nigdy nie skopiował niczego z tej studni tzw. wiedzy.

Chyba nikt nie spodziewał się jednak tego, że Wikipedia wypuści swój własny merch. Kolekcja powstała we współpracy z marką streetwearową Advisory Board Crystals.

Dobra wiadomość jest taka, że zysk ze sprzedaży koszulek i bluz z logotypem Wikipedia zostanie w całości przeznaczony na utrzymanie portalu, tak, by każdy miał bezpłatny dostęp do wiedzy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zła wiadomość jest niestety taka, że pierwszy drop mercha został wyprzedany w całości i nie wiadomo, kiedy zostanie wypuszczony kolejny. Wszystkie projekty zobaczycie w poście poniżej i co więcej dodać… nie pozostaje nic innego, tylko czekać na uzupełnienie magazynu!

https://www.instagram.com/p/BmcHJqkhG1X/?taken-by=advisoryboardcrystals

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News