“Holding On” – kolejna zapowiedź nowego krążka Disclosure

Wczoraj na kanale radiowym BBC1 odbyła się premiera nowego singla grupy Disclosure pod tytułem „Holding On”. Zapowiada on drugą płytę artystów, której tytuł nie został jeszcze ogłoszony. Nowy utwór braci Lawrence nawiązuje stylistycznie do ich dotychczasowej twórczości, a wokale do niego nagrał amerykański wokalista jazzowy, Gregory Porter.

Grupa Disclosure powstała z inicjatywy Howarda i Guya Lawrence w 2010. Pomimo młodego wieku muzyków (kiedy zakładali zespół jeden z braci miał 16, a drugi 19 lat), szybko zyskali światowy rozgłos i zaczęli koncertować w różnych zakątkach globu. Pierwsze sukcesy święcili już w 2012 roku, kiedy to został dostrzeżony ich kawałek „Tenderly/Flow”. W 2013 roku zdecydowali się nagrać swoją pierwszą płytę. „Settle” przyjęła się bardzo dobrze i zawierała wiele klubowych hitów tworzonych we współpracy z gwiazdami, jak między innymi „Latch” przy udziale Sama Smitha, „White Noise” z AlunaGeorge czy „You & Me” wraz z Elizą Doolittle.

Disclosure to bez wątpienia utalentowani artyści, którzy pomimo tego, że już są na topie, mają jeszcze sporo do pokazania. Miejmy nadzieję, że ich kolejny krążek będzie równie dobry jak poprzedni.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

tekst | Karol Sobczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News