Poznajcie Catnapp: ostatnio zagrała w Berghain, a jutro w poznańskiej Próżności

Dziewczyna z naklejkami kotów na twarzy

Słyszeliście o Catnapp? Jeśli jeszcze nie, to wielki błąd. To wyjątkowa artystka, która została odkryta przez Moderat. W zeszłym tygodniu wystąpiła w kultowym Berghain, gdzie podbiła serca gości, a już jutro zagości po raz pierwszy w Polsce!

Amparo Battaglia, czyli Catnapp mieszka i tworzy w Berlinie. Wpływ tamtejszej sceny muzycznej oraz inspiracja takimi artystami jak Moderat, Aphex Twin czy Beyonce, sprawiły, że tworzony przez nią miks r’n’b, rapu i elektroniki zyskał wyjątkowo oryginalną formę.

Należąca do członków zespołu Moderat wytwórnia Monkeytown podpisała z artystką kontrakt płytowy, dzięki któremu o Amparo zrobiło się głośno w świecie elektroniki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert w Próżności będzie pierwszym występem Catnapp w Polsce i zarazem jedyną szansą, aby jej żywiołowy set i sceniczną charyzmę obejrzeć na żywo, zanim artystka wyruszy w przyszły roku na wspólną trasę z MODESELEKTOR, a jej status wschodzącej gwiazdy nowoczesnego popu zostanie potwierdzony przez europejską publiczność!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/288766565091667/?ti=ia

Bilety: https://www.biletomat.pl/koncerty/catnapp-612-proznosc-poznan-7429/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News