GRAND BAZAR

gb2

 

Na stoiskach pojawią się projekty młodych, zdolnych twórców – projektantów i marek z Polski i zagranicy. Między innymi ciepłe płaszcze i sukienki od My Signature, bluzy z nadrukami od Dzień Dobry, biżuteria od Loupi, Selfie i Urbanzen oraz torby od Rozwadowska Bags i Klaudii Audyckiej. Pojawi się również multibrandowy concept store Two Can Play, na którego stoisku kupicie ubrania od takich marek jak Eleven Paris, czy Drykron. Nie zabraknie też akcesoriów do domu (Mia home design, Soie Star, Kas Typek).

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Na odwiedzających czeka niespodzianka – Garage Sale jednej z założycielek marki Local Heroes Arety Szpury, która będzie wyprzedawać ubrania ze swojej szafy. Część z nich na pewno mieliście okazje zobaczyć na blogu, który prowadzi, czyli Doing Real Stuff Sucks.

Dodatkową atrakcją będzie interaktywna przymierzalnia Fitie, która pomoże i ułatwi Wam decyzję o zakupach.

Strefą gastronomiczną zajmie się dobrze wszystkim znany lokal Warszawa Powiśle – kiosk z kulturą, jedzeniem i piciem. Podczas Grand Bazaru będziecie mieli okazję ponownie spróbować przepysznych, lepionych na miejscu pierogów.

Targi organizowane są niezmiennie w zabytkowym Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, znajdującym się przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

GRAND BAZAR organizowany jest przez TFH Butik, skupiający młode marki oraz projektantów, którego obecna siedziba mieści się przy ul. Szpitalnej 8.

gb3

gb4

 

Data: 17 stycznia 2015 r., 11:00-19:00

Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25.

Wstęp bezpłatny

 

Kontakt z organizatorem: Wiktoria Prządka / TFH Butik / wiktoria@lazybug.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News