Google wprowadza nową opcję: cofanie maili

Obecny świat się zmienił. Nic już nie będzie takie samo. Właśnie spełniły się marzenia milionów użytkowników Gmaila. Google oficjalnie wprowadził opcję „cofnij wysyłanie do swojej poczty”. Dzięki niej, po wciśnięciu przycisku wysyłania maila, masz jeszcze kilka sekund, żeby zrezygnować z tej idei. Genialne, prawda?

Nowa opcja, a właściwie stara, pojawi się w początkowych ustawieniach. Dlaczego stara? Mało osób wie, że włączenie możliwości cofania wysyłania było dostępne już wcześniej, jednakże wymagało sporo grzebania w ustawieniach. Teraz będzie łatwo i przyjemnie. Opcja „cofnij wysyłanie” jest na pierwszej stronie ustawień i pozwala wybrać czas, w jakim możemy podjąć decyzję o niewysyłaniu wiadomości.

Jaki wpływ ma taka opcja na życie? Dowcip o szefie, zamiast do kolegi, trafia do przełożonego? Zdjęcia z wakacji poszły nie do mamy, a do dawnej znajomej? Zapomniałeś o czymś wspomnieć w niezwykle ważnym mailu? Już nie musisz się martwić tymi rzeczami. Cofasz wysyłanie i edytujesz wiadomość. Tak, by niczego jej nie brakowało. „Cofnij wysyłanie” to opcja, która na pewno nie raz uratuje nam życie w codziennych sytuacjach.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

tekst | Karol Sobczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News